KLUB SYMPATYKÓW PIŁKI SIATKOWEJ – AZS 2020 z I miejscem

W dniach 15 – 17 marca w Częstochowie rozegrane zostały Półfinały Mistrzostw Polski  Juniorów w Piłce Siatkowej.  Gospodarzem rozgrywek była drużyna AZS 2020 Częstochowa. Po dwóch wygranych meczach  w piątek      i sobotę zawodnicy byli już pewni gry w turnieju finałowym, ale to było za mało dla naszych zawodników i w niedzielę  w bardzo dobrym stylu pokonali drużynę METRO Warszawa kończąc rozgrywki na I miejscu. W turnieju        z bardzo dobrej strony pokazali się wychowankowie Bursy Miejskiej, którzy zdobyli wiele punktów dla swojej drużyny. Miło było również spotkać naszych byłych wychowanków, którzy licznie przybyli na turniej, aby kibicować swoim młodszym kolegom. Na trybunach jak zwykle licznie pojawili się rodzice i rodzeństwo naszych zawodników, którzy głośnym dopingiem pomagali w zdobywaniu kolejnych punktów. Poniżej kilka fotografii z 3 dnia turnieju. Już teraz zapraszamy do relacji          z Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Polski, który już niebawem zostanie rozegrany       w Dębicy.