Życzenia świąteczne


zyczenia-swiateczne-2015
 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Młodzieżowa Rada Bursy składa najserdeczniejsze życzenia  Dyrekcji, Wychowawcom, wszystkim pracownikom   Bursy,     a także swoim koleżankom i kolegom.                                                                                  

Niech te święta będą niezapomniane, spędzone w rodzinnej, ciepłej atmosferze, a Nowy Rok przyniesie tylko dobre nowiny i same słoneczne dni.

Niech pod choinką, oprócz góry prezentów, znajdzie się miłość, przyjaźń i dobroć  na każdy dzień Nowego Roku.

Życzymy wszystkim dużo ZDROWIA, siły w przezwyciężaniu codziennych problemów oraz mądrości w podejmowaniu decyzji.

Wszystkiego najlepszego!!!

 

                                        Młodzieżowa Rada Bursy wraz z opiekunem- Agatą Noszczyk.

Magiczny wieczór wigilijny w placówce przy ul. Jasnogórskiej

dsc_0586

Delikatny trzask łamanego opłatka wpisuje się w klimat wigilijnej wieczerzy. Jedno dziękuję, przepraszam, życzę ci….. wystarczy, by iść dalej razem jedną wspólną drogą.

13 grudnia spotkaliśmy się na tradycyjnej kolacji wigilijnej w placówce Bursy Miejskiej przy ul. Jasnogórskiej. Wyjątkowy wieczór spędziliśmy w gronie miłych gości:  pani dyrektor Marii Kowaleczko- Miedzińskiej, pani wicedyrektor Jolanty Kowalik, pani pedagog Agaty Noszczyk, pani pedagog Justyny Klejny,  pani kierownik Aleksandry  Politańskiej oraz rodziców naszych wychowanków, którzy uświetnili  uroczystość swoją obecnością. Ciepłe słowa popłynęły z ust pani dyrektor i pani kierownik.   W atmosferę świąt wprowadziły nas jasełka pt. ”Betlejem  jest w nas” przedstawiane przez młodzież z placówki. W podniosłym nastroju połamaliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia wszystkiego co najlepsze. Wieczerza przebiegła w atmosferze radosnego ciepła bijącego z rozświetlonej choinki, lampionów i świec. Piękna dekoracja stołówki wprowadziła nas w zimowy i świąteczny klimat. Zapach wyśmienitych potraw przygotowanych przez panie kucharki –  dopełnił całości. Wspaniały nastrój udzielił się wszystkim zgromadzonym. Były to wyjątkowe magiczne chwile. Wszyscy rozeszliśmy się z nadzieją, że ta  świąteczna atmosfera będzie z nami przez następne dni i przeniesiemy ją do rodzinnych domów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za uczestnictwo w naszej uroczystości, a pozostałym osobom, które nie mogły być z nami życzymy, aby nadchodzące Święta Bożego Narodzenia były dla Państwa czasem wyjątkowym pełnym miłości i zrozumienia, spędzonym wśród najbliższych.

Wychowawcy i wychowankowie

Czytaj dalej