,,Pieśni, z którymi szliśmy do Niepodległości”

Galeria

W tej galerii znajduje się 14 zdjęć.

  Wieczornicą, której motywem przewodnim były ,,Pieśni, z którymi szliśmy do Niepodległości”, uczcili 100- lecie ,,Niepodległej” wychowankowie Bursy przy ul. Prusa. Uzdolnieni artystycznie wychowankowie naszej placówki śpiewali pieśni patriotyczne wraz z obecną na uroczystości Panią Kierownik Joanną Sajewską oraz organizatorami … Czytaj dalej

Klub Sympatyków Piłki Siatkowej – derby juniorów

Sezon siatkarski nam się rozkręca, więc coraz częściej mamy szansę oglądać naszych wychowanków na siatkarskich parkietach.  W środę 14 listopada ponownie odwiedziliśmy naszych juniorów z drużyny AZS 2020, którzy byli gospodarzami kolejnego spotkania. Tym razem na własnym parkiecie podejmowali swoich rówieśników z KS Norwid Częstochowa. Niestety, w częstochowskich derbach zawodnicy AZS 2020 kolejny raz ulegli podopiecznym trenera Bartosza z „Norwida” i to zawodnicy KS Norwid cieszyli się z wygranej dopisując  do swojego konta kolejne 3 pkt. Poniżej jak zwykle galeria z najciekawszych fragmentów gry naszych podopiecznych, a także zwycięska drużyna wraz z trenerem.

 

Czytaj dalej

Klub Sympatyków Piłki Siatkowej – derby juniorów i kadetów

Miniony weekend obfitował w siatkarskie wydarzenia. Oczywiście największe emocje wzbudzały pojedynki pomiędzy drużynami AZS  i KS Norwid Częstochowa.  W pierwszym pojedynku pomiędzy juniorami ze zwycięstwa cieszyła się drużyna KS Norwid Częstochowa, w drugim derbowym pojedynku w kategorii kadetów zwycięstwo i komplet punktów wywalczyła drużyna AZS 2020 Częstochowa. Największym jednak zaskoczeniem w tym pojedynku była olbrzymia frekwencja na trybunach, które były zapełnione prawie w komplecie. Wśród kibiców znaleźli się oczywiście koledzy, koleżanki, trenerzy, rodzice, ale nie zabrakło również wychowawcy Adama  i pani kierownik Barbary. Poniżej kilka fotografii naszych wychowanków w walce pod siatką. W galerii znajdą się również pamiątkowe zdjęcia drużyn. A już w czwartek kolejne derby – tym razem zagrają zespoły pierwszoligowe. Początek spotkania godz. 18.30 w hali Norwida. Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do kibicowania zespołom, w których oczywiście nie zabraknie naszych byłych i obecnych wychowanków.

 

Czytaj dalej