Srebro „Norwida”

IMG_5735W niedzielę zakończyły się siatkarskie  Mistrzostwa Śląska Juniorów, które odbyły się u nas w Częstochowie. Do dalszego etapu rozgrywek (1/4 Mistrzostw Polski) awansowały trzy drużyny: MOSM TYCHY, EXACT SYSTEMS NORWID CZ-WA i JASTRZĘBSKI WĘGIEL. W finałowym meczu naprzeciwko siebie stanęły drużyny, które do finału dotarły nie odnotowując porażki. Norwid podejmował drużynę Jastrzębskiego Węgla. Mecz stał na wysokim poziomie.

Pierwsze dwa sety dość łatwo padły łupem Norwida i gdy wydawało się, że wygramy kolejny mecz bez straty seta, coś się w nas „zacięło” i nie potrafiliśmy poprowadzić tego meczu do końca z korzystnym wynikiem. Przegraliśmy 2:3, jednak zostawiliśmy kawał serducha na boisku i to nas cieszy!

Nagrody indywidualne przyznano:

MVP: Mateusz Kukulski Atakujący: Tomasz Piotrowski Libero: Jakub Popiwczak, Środkowy: Łukasz Usowicz Rozgrywający: Łukasz Dąbrowski,

Wyróżnienia trenerów otrzymali: Adam Szymczak Tychy, Bartosz Kwolek JSW, Jakub Olszewski Norwid

Chcemy również podziękować wszystkim przybyłym kibicom!
Jest super,  gdy widzi się pełne trybuny i ludzi, którzy chcą wspomóc nas w osiąganiu sukcesów! DZIĘKUJEMY!!!

IMG_5737 IMG_5735 IMG_5726 IMG_5721 IMG_5711 IMG_5697 IMG_5685 IMG_5673 IMG_5665 IMG_5638 IMG_5634 IMG_5615 IMG_5599 IMG_5588 IMG_5569 IMG_5553 IMG_5551 IMG_5550 IMG_5548 IMG_5541 IMG_5531 IMG_5527 IMG_5525