Bal Karnawałowy w Zespole Szkół Specjalnych nr 45

14 stycznia grupa dziewcząt z Bursy przy ulicy Legionów pod opieką pani Agaty Noszczyk uczestniczyła w Balu Karnawałowym w szkole specjalnej. Nasze wychowanki wspaniale wywiązały się z zadania: bawiły się z uczniami, pomagały w organizacji zabawy, tańczyły i opiekowały się dziećmi poruszającymi się na wózkach. Pomimo pewnych początkowych obaw, dziewczyny szybko zaakceptowały uczniów szkoły. Na pewno wpłynęło na to bardzo serdeczne przywitanie ze strony dyrekcji i nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.

Zawsze jesteśmy tam mile widziani, wyczekiwani i gorąco witani – i tak było i tym razem. Czuliśmy, że nasze przybycie wnosi do życia szkoły – choć na chwilę – wiele uśmiechu i autentycznej radości.

Byłam bardzo dumna z postawy naszych wychowanek, ich zaangażowania i spontanicznych reakcji.

Jak zawsze w przerwie przygotowano dla nas poczęstunek, pani dyrektor opowiedziała o szkole – podopiecznych i pracy z nimi. Zaprosiła również do obserwacji zajęć prowadzonych w szkole w „normalnym” dniu pracy.

Za wielkie serce  dziękuję dziewczynom: Karolinie Soja, Julicie Giermali, Ani Jeż, Weronice Kosickiej, Alicji Czarneckiej, Klaudii Kowalik, Martynie Bladziak.

Dziewczyny, spisałyście się na medal!

 

Agata Noszczyk   podziękowanie