Organizujemy IV Piknik Wiosenny

Drodzy Wychowankowie

Już 21.05.2016r. odbędzie się Piknik Wiosenny pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka. Impreza jest po raz czwarty organizowana przez Bursę Miejską oraz Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Planujemy, jak co roku, zapewnić uczestnikom wiele atrakcji, które są całkowicie za darmo: występy artystyczne, pokaz strażacki, występ orkiestry dętej, loterię fantową, gry i zabawy sportowe, słodki poczęstunek i grill, badania USG piersi dla kobiet i wiele innych niespodzianek.

Zwracamy się do Was, Drodzy Wychowankowie Bursy Miejskiej, z prośbą o pomoc w organizacji Pikniku, poprzez włączenie się w zbiórkę odzieży,  fantów na loterię  czy też występy artystyczne.

Jeżeli w Waszych domach zalegają rzeczy, których już nie potrzebujecie, a ktoś może je jeszcze wykorzystać, prosimy, przywoźcie je do Waszych placówek i przekażcie wychowawcom.

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę podzielić się swoim talentem, to też zgłoście chęć występów artystycznych swoim wychowawcom – Wasze występy sprawią wiele radości uczestnikom Pikniku.

W organizację IV Pikniku Wiosennego można się również włączyć poprzez pomoc w obsłudze stoisk z atrakcjami.

Ponadto dla wychowanków pomagających podczas Pikniku Bursa Miejska zapewnia nocleg z wyżywieniem z piątku na sobotę 20/21 maja w placówce przy ul. Prusa 20.

Ludziom można pomagać na wiele sposobów, trzeba tylko chcieć. Pomaganie nic nie kosztuje, a może wiele zdziałać. Zapraszamy.

Dyrekcja Bursy Miejskiej w Częstochowie
Maria Kowaleczko – Miedzińska i Jolanta Kowalik

wraz z Gronem Pedagogicznym i Pracownikami