Wychowankowie z Bursy przy ul. Jasnogórskiej dziękują za Piknik Integracyjny

pobrane

W imieniu wychowanków Bursy Miejskiej przy  ul. Jasnogórskiej chcielibyśmy podziękować Dyrekcji Bursy Miejskiej za zorganizowanie tak wspaniałego spotkania, jakim był Piknik Integracyjny.

Pragniemy  podziękować  Pani  Dyrektor  Marii  Kowaleczko – Miedzińskiej  oraz Pani Wicedyrektor Jolancie  Kowalik  za wspaniały i nieoczekiwany  prezent – konsola do gier, którą dostaliśmy cieszy  się u  nas   ogromnym zainteresowaniem, co widać na załączonych zdjęciach. Dziękujemy   też  wszystkim  Wychowawcom  oraz Pani Pedagog, jak również innym osobom zaangażowanym i pomocnym przy zorganizowaniu i przeprowadzeniu tej uroczystości.

                                           Wdzięczni wychowankowie z Bursy przy ul. Jasnogórskiej

A teraz wróćmy jeszcze na kilka chwil do tego pięknego popołudnia. Dnia 26 września wychowankowie Bursy Miejskiej mieli możliwość spędzenia czasu we wspólnym gronie podczas III edycji Pikniku Integracyjnego, który został zorganizowany na boisku placówki przy ulicy Legionów. Imprezę rozpoczęła Pani Dyrektor Maria Kowaleczko-Miedzińska wręczeniem wyjątkowych prezentów – konsoli do gier komputerowych.                                Po tej niespodziance rozpoczęła się część artystyczna, podczas której wystąpili muzycznie utalentowani wychowankowie z przygotowanym przez siebie repertuarem. Oczywiście nie mogło zabraknąć odpowiedniej dawki śmiechu, którą zafundowali nam nasi koledzy w skeczu o „trudnych” relacjach damsko-męskich. Również koledzy i koleżanki z Bursy przy ulicy Jasnogórskiej zaprezentowali układ taneczny do piosenki „El Tibura”. Oczywiście nie mogło objeść się bez Zumby, która została przeprowadzona przez Panią Ewelinę Wychowaniec i jej koleżanki, które porwały na parkiet dziewczyny, a która swoimi gorącymi rytmami porwała nie tylko wychowanki,  ale i Panią Kierownik Aleksandrę Politańską!

Następnie przyszedł czas na konkurencje sportowe, które były kolejnym świetnym sposobem na zawiązanie nowych znajomości. Wszyscy dawali z siebie 100%, panowie wiedli prym w przeciąganiu liny, wyścigu w workach, rzucaniu do celu czy w podbijaniu piłki.  Jak na piknik przystało można było posilić się kiełbaską z grilla, poczęstować ciastkami i ugasić pragnienie napojami.  Cała uroczystość przebiegła przy pięknej pogodzie, w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące na twarzach uczestników.

Aleksandra Bieda
Piotr Dobosz

dav

20160928_193105 20160928_193058

mde