Klub Sympatyków Piłki Siatkowej zaprasza na mecze

Obraz znaleziony dla: grafika pilka siatkowa

Klub Sympatyków Piłki Siatkowej zaprasza na mecze naszych siatkarzy z Bursy przy ul. Legionów. Liczymy na wsparcie i obecność na trybunach kibiców ze wszystkich placówek Bursy Miejskiej. Poniżej podajemy terminy spotkań.

 

 

1 2016-09-23  17:00 ANBUD MKS Będzin Exact Systems Norwid Częstochowa II Ostrowski Wojciech II Lenart Piotr Sekretarz
2 2016-09-23 Exact Systems Norwid Częstochowa TKKF Czarni Katowice Jędrys-Szynkiel Urszula II Budzowski Edward Sekretarz
3 2016-09-23  16:00 AZS 2020 IV LO Częstochowa MKS-MOS Płomień Sosnowiec Rybak Sławomir II Dobrzański Sebastian Sekretarz
4 2016-09-23  16:00 SiKReT Gliwice UKS Olimpia Katowice Pawłowski Szymon II Zawiślan Kamil Sekretarz
5 2016-09-30  16:30 Exact Systems Norwid Częstochowa II UKS Olimpia Katowice Kucharski Artur II Stępniak Adam Sekretarz
6 2016-09-30  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SiKReT Gliwice Ostrowski Bartosz II Cieślik Benedykt Sekretarz
7 2016-09-30  19:00 TKKF Czarni Katowice AZS 2020 IV LO Częstochowa Sznicer Mateusz II Kozłowska Martyna Sekretarz
8 2016-09-30  17:00 ANBUD MKS Będzin Exact Systems Norwid Częstochowa Lebiecka Klaudia II Darocha Henryk Sekretarz
9 2016-10-04 17:00 Exact Systems Norwid Częstochowa Exact Systems Norwid Częstochowa II Kaczmarzyk Grzegorz II Jędrys-Szynkiel Urszula Sekretarz
10 2016-10-04  18:00 AZS 2020 IV LO Częstochowa ANBUD MKS Będzin Fortuna Bartłomiej II Wolszczyniak Ireneusz Sekretarz
11 2016-10-04  16:00 SiKReT Gliwice TKKF Czarni Katowice Konar Bartosz II Zawiślan Kamil Sekretarz
12 2016-10-04  16:30 UKS Olimpia Katowice MKS-MOS Płomień Sosnowiec Janeczek Igor II Darocha Henryk Sekretarz
13 2016-10-07 Exact Systems Norwid Częstochowa II MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
14 2016-10-07  19:00 TKKF Czarni Katowice UKS Olimpia Katowice I II Sekretarz
15 2016-10-07  17:00 ANBUD MKS Będzin SiKReT Gliwice I II Sekretarz
16 2016-10-07 Exact Systems Norwid Częstochowa AZS 2020 IV LO Częstochowa I II Sekretarz
17 2016-10-14 AZS 2020 IV LO Częstochowa Exact Systems Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
18 2016-10-14  16:00 SiKReT Gliwice Exact Systems Norwid Częstochowa I II Sekretarz
19 2016-10-14  16:30 UKS Olimpia Katowice ANBUD MKS Będzin I II Sekretarz
20 2016-10-14  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec TKKF Czarni Katowice I II Sekretarz
21 2016-10-21 Exact Systems Norwid Częstochowa II TKKF Czarni Katowice I II Sekretarz
22 2016-10-21  17:00 ANBUD MKS Będzin MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
23 2016-10-21 Exact Systems Norwid Częstochowa UKS Olimpia Katowice I II Sekretarz
24 2016-10-21 AZS 2020 IV LO Częstochowa SiKReT Gliwice I II Sekretarz
25 2016-10-28  16:00 SiKReT Gliwice Exact Systems Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
26 2016-10-28  16:30 UKS Olimpia Katowice AZS 2020 IV LO Częstochowa I II Sekretarz
27 2016-10-28  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec Exact Systems Norwid Częstochowa I II Sekretarz
28 2016-10-28  19:00 TKKF Czarni Katowice ANBUD MKS Będzin I II Sekretarz
29 2016-11-04 Exact Systems Norwid Częstochowa II ANBUD MKS Będzin I II Sekretarz
30 2016-11-04  19:00 TKKF Czarni Katowice Exact Systems Norwid Częstochowa I II Sekretarz
31 2016-11-04  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec AZS 2020 IV LO Częstochowa I II Sekretarz
32 2016-11-04  16:30 UKS Olimpia Katowice SiKReT Gliwice I II Sekretarz
33 2016-11-08  16:30 UKS Olimpia Katowice Exact Systems Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
34 2016-11-08  16:00 SiKReT Gliwice MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
35 2016-11-08 AZS 2020 IV LO Częstochowa TKKF Czarni Katowice I II Sekretarz
36 2016-11-08 Exact Systems Norwid Częstochowa ANBUD MKS Będzin I II Sekretarz
37 2016-11-18 Exact Systems Norwid Częstochowa II Exact Systems Norwid Częstochowa I II Sekretarz
38 2016-11-18  17:00 ANBUD MKS Będzin AZS 2020 IV LO Częstochowa I II Sekretarz
39 2016-11-18  19:00 TKKF Czarni Katowice SiKReT Gliwice I II Sekretarz
40 2016-11-18  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS Olimpia Katowice I II Sekretarz
41 2016-11-25  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec Exact Systems Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
42 2016-11-25  16:30 UKS Olimpia Katowice TKKF Czarni Katowice I II Sekretarz
43 2016-11-25  16:00 SiKReT Gliwice ANBUD MKS Będzin I II Sekretarz
44 2016-11-25 AZS 2020 IV LO Częstochowa Exact Systems Norwid Częstochowa I II Sekretarz
45 2016-12-02 Exact Systems Norwid Częstochowa II AZS 2020 IV LO Częstochowa I II Sekretarz
46 2016-12-02 Exact Systems Norwid Częstochowa SiKReT Gliwice I II Sekretarz
47 2016-12-02  17:00 ANBUD MKS Będzin UKS Olimpia Katowice I II Sekretarz
48 2016-12-02  19:00 TKKF Czarni Katowice MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
49 2016-12-09  19:00 TKKF Czarni Katowice Exact Systems Norwid Częstochowa II I II Sekretarz
50 2016-12-09  17:00 MKS-MOS Płomień Sosnowiec ANBUD MKS Będzin I II Sekretarz
51 2016-12-09  16:30 UKS Olimpia Katowice Exact Systems Norwid Częstochowa I II Sekretarz
52 2016-12-09  16:00 SiKReT Gliwice AZS 2020 IV LO Częstochowa I II Sekretarz
53 2016-12-16 Exact Systems Norwid Częstochowa II SiKReT Gliwice I II Sekretarz
54 2016-12-16 AZS 2020 IV LO Częstochowa UKS Olimpia Katowice I II Sekretarz
55 2016-12-16 Exact Systems Norwid Częstochowa MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II Sekretarz
56 2016-12-16  17:00 ANBUD MKS Będzin TKKF Czarni Katowice I II Sekretarz