KLUB SYMPATYKÓW SIATKÓWKI – MECZ GWIAZD

                                                                            Piotr Gruszka, Paweł Woicki czy Bartosz Bednorz –  te nazwiska mówią same za siebie. Każdy kibic siatkówki wie, o kim mowa. Dnia 26.04.2017r. w hali przy ul. Jasnogórskiej 8 został rozegrany mecz towarzyski Talenty Norwida vs Exact Systems Norwid Częstochowa. Był to pomysł władz klubu, które w taki oryginalny sposób postanowily zakończyć sezon 2016/17.

Na częstochowski parkiet wrócili wielokrotni reprezentanci Polski, mistrzowie Europy i wicemistrzowie świata,  absolwenci klubu. Wrócili, by znów zagrać towarzyskie spotkanie pod okiem swoich dawnych trenerów, a dzisiaj już legend (mowa o Januszu Sikorskim  oraz Stanisławie Gościniaku). Przed meczem ustalono, że rozegrane zostaną 4 partie bez względu na wynik końcowy. Było wiele fantastycznych wymian, długich zaciętych akcji, jak również dużo śmiechu i zabawy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, więc wszyscy wyszli zwycięsko z tego pojedynku. Na koniec imprezy siatkarze poświęcili trochę czasu swoim kibicom (grali z dziećmi, rozdawali autografy oraz robili zdjęcia z fanami).

To był mile spędzony czas w znakomitym gronie. Tak zakończył się sezon 2016/17 i teraz czas na odpoczynek.  Dziękujemy za sportowe emocje . Nie pozostaje nam nic innego ,jak powiedzieć „do zobaczenia” w następnym sezonie! Wszystkiego dobrego !!!

 

Redakcja: Robert Giedrowicz

Jolanta Mielczarek