Mistrzostwa Bursy Miejskiej w Tenisie Stołowym przeszły do historii.

19 listopada ,w placówce przy ul Prusa, odbył się długo oczekiwany VIII  Turniej Tenisa Stołowego o  Mistrzostwo Bursy Miejskiej w Częstochowie. Frekwencja jak zwykła dopisała. Wszystkie placówki wystawiły komplet zawodników zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Poziom umiejętności zawodników był bardzo wyrównany, a mecze bardzo zacięte. Rozgrywki odbywały się w systemie pucharowym, przegrywający odpada. Wśród dziewcząt podium zdominowały zawodniczki gospodarzy: Magda I miejsce, Karolina III.
Na drugim miejscu uplasowała się Klementyna z placówki przy ul. Legionów. Zwycięzcą wśród chłopców okazał się Radosław z Bursy przy ul. Jasnogórskiej, który pokonał w finale Mateusza z placówki przy ul. Prusa. Trzecie miejsce przypadło Pawłowi z Bursy przy ul. Legionów.
Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie: Mateusz Matyga, Przemysław Świąć i pozostali organizatorzy turnieju: Anna Dudzik Orman, Ewa Iskra, Joanna Kowalczyk. Wszyscy laureaci turnieju otrzymali vouchery do kina, ufundowane przez Dyrekcję Bursy Miejskiej w Częstochowie oraz dyplomy i medale ufundowane przez organizatorów zawodów. Nagrody wręczała  Kierownik Bursy
przy ul. Prusa, Pani Joanna Sajewska.