Konkurs ,,Mam Talent” rozstrzygnięty

Wychowankowie z Bursy przy ul. Kościuszki, Nowowiejskiego i Prusa mieli okazję pochwalić się swoimi zdolnościami biorąc udział w konkursie „Mam Talent”. Publiczność mogła podziwiać występy wokalne, instrumentalne, taneczne oraz pokazy fotografii i projekcję samodzielnie nakręconego filmu. Emocji było co niemiara . Uczestników, oprócz kolegów i koleżanek, dopingowali również wychowawcy: Małgorzata Smaga i Beata Jakóbczak oraz będący organizatorami konkursu i fundatorami nagród: Jolanta Mrozińska, Jolanta Mielczarek i Jarosław Lewicki. Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani, co przyczyniło się do wysokiego poziomu widowiska. Nie zabrakło również atrakcyjnych nagród, które przyznane zostały przez jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele społeczności wychowanków Bursy.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce – grupa tancerzy z placówki przy ulicy Kościuszki w składzie: Grzegorz Stemplowski, Konrad Grodzki, Marek Tręda, Marcin Gadnicki, prezentująca taniec irlandzki

II miejsce – Joanna Klimiuk, która zachwyciła swoją interpretacją piosenki Adele

III miejsce – Mateusz Stochel i Anna Borkowska, którzy wykonali dwa utwory: „Chodź, pomaluj mój świat” oraz ,,Z nim będziesz szczęśliwa”.

Artystom dziękujemy za występy i gratulujemy talentów.