Wielkanocne dekoracje.

Drodzy wychowankowie do świąt zostało już kilka dni i jest to idealny moment na dekorowanie Naszych domów czy mieszkań akcentem wielkanocnym. Zajęcia
artystyczno -plastyczne, ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, niestety nie mogą się odbyć, ale chciałyśmy
Was zainspirować pracami przez Nas wykonanymi, które będą zdobić Nasze domy, domy bliskich czy znajomych.

Dekoracja mieszkania na święta z każdym rokiem odgrywa coraz większą rolę. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę możliwości, jakie oferuje rynek. Mimo tak licznych propozycji niełatwo wybrać dodatki i ozdoby, które sprawią, że wystrój świąteczny mieszkania spełni nasze oczekiwania
i co najważniejsze sprawi, że wnętrza nabiorą wyjątkowego charakteru. Wcale nie musisz wydawać fortuny, by stworzyć przytulną  wiosenną atmosferę w mieszkaniu.
Wystarczy, że wybierzesz drobne dekoracje świąteczne – figurki, jajka, świece, serwetki wielkanocne, wazony z żywymi kwiatami, bazie i inne.

Elementy do dekoracji  mogą być drewniane, szklane, porcelanowe,
a nawet filcowe! Świąteczne dekoracje domu mogą przybierać naprawdę przeróżne formy. Wybierz ozdoby, które można ustawić na parapecie i na komodzie, a także zawiesić na ścianie i w oknie. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na to, jak ładnie i niskim kosztem udekorować mieszkanie na Święta Wielkanocne.

Mamy nadzieję, że chociaż część z nich przypadnie Wam do gustu! 🙂
Magdalena Szydłowska, Atena Wróbel