Zapraszamy na Piknik Wiosenny na Rakowie

plakat_wwwJuż wkrótce spotkamy się na dorocznym Pikniku Wiosennym na Starym Rakowie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców w sobotę 24 maja na skwer między blokami przy ul. Limanowskiego 47-49. Przygotowaliśmy mnóstwo wyjątkowych atrakcji!

Piknik Wiosenny organizują Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka i Bursa Miejska już po raz drugi. Rok temu majowa impreza udała się doskonale – chcielibyśmy, żeby tegoroczny Piknik dostarczył wszystkim jeszcze więcej wiosennej radości. Przez kilka godzin na scenie, którą ustawimy na placu między blokami, będą występować soliści i zespoły. Będzie dużo muzyki i rozrywki, bo chcemy, żeby ten dzień był dla nas wszystkich wyjątkowy – to nasz prezent dla mieszkańców Starego Rakowa na Dzień Matki i Dzień Dziecka. Zaplanowaliśmy wiele konkursów i gier – każdy zarówno najmłodsi , jak i starsi mieszkańcy Rakowa będą mieli okazję do dobrej zabawy i zdobycia atrakcyjnych nagród. Będą pokazy sportowe, prezentacja wozu strażackiego, malowanie buziek, przebieranki, wspólne rysowanie, pokaz w wykonaniu wróżki i wiele innych niespodzianek.

Przygotowaliśmy też stoiska, w których będziemy rozdawać wszystkim chętnym odzież, zabawki oraz sprzęt domowego użytku.

Każdy, kto przyjdzie na Piknik będzie mógł skorzystać ze smacznego poczęstunku: będą ciasta, pączki, słodycze, wata cukrowa. Przez cały czas czynny też będzie grill, z którego będziemy serwować pyszne kiełbaski. A do tego słodkie napoje – wszystko oczywiście bezpłatnie.

Piknik rozpocznie się o godz. 12, zakończenie planujmy na godz. 16. Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy!