Dzień Chłopaka w placówce Bursy przy ul. Kościuszki

20140930_191351 We wtorek w naszej Bursie przy ulicy Kościuszki obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Było bardzo sympatycznie i uroczyście, a  ukoronowaniem świątecznej kolacji – dzięki inicjatywie Dyrekcji Bursy Miejskiej: Pani dyrektor Marii Kowaleczko-Miedzińskiej i Pani wicedyrektor Jolanty Kowalik  – była wspaniała szarlotka z bitą śmietaną, którą wszyscy ze smakiem zjedli.
Dziewczęta też przygotowały dla swoich kolegów słodki poczęstunek i soki, były również kalambury, kurs tańca i oczywiście serdeczne życzenia od wszystkich dziewczyn, Pani kierownik Aleksandry Politańskiej i wychowawczyń.
Zabawa jak zawsze była świetna, wszyscy chętnie uczestniczyli w konkursach i dawali z siebie wszystko, aby zasłużyć na nagrodę.
Szczególnie podobał się krótki i nieco przyspieszony kurs tańca towarzyskiego, prowadzony przez naszą niezwykle utalentowaną tancerkę – Paulinę Telengę. Chłopcy z dużym zaangażowaniem uczyli się podstawowych kroków samby – pod czujnym i cierpliwym okiem Pauliny.
Wieczór upłynął w miłej, koleżeńskiej atmosferze. Dla chłopców z pierwszych klas była to pierwsza tego typu uroczystość i myślę, że wywarła na nich bardzo pozytywne wrażenie.
Jeszcze raz życzymy Wam chłopcy wszystkiego dobrego!