Klub Sympatyków Piłki Siatkowej

IMG_3824W dniu 22 listopada w  hali sportowej Częstochowa odbył się mecz AZS Częstochowa z drużyną Skry Bełchatów,  w której składzie pojawili się mistrzowie świata! Zapewniło to ogromną, rekordową wręcz frekwencję na trybunach. Nasz Klub Przyjaciół Piłki Siatkowej również gorąco i w pełnym składzie (ponad 30-osobowym) kibicował siatkarzom. Na trybunach kibicowali naszym zawodnikom wychowankowie wraz z rodzicami. Światowej sławy siatkarze, występujący w drużynie przeciwników, wzbudzali wśród kibiców ogromne zainteresowanie, autografom i wspólnym zdjęciom nie było końca.

Nie obeszło się bez perturbacji, ponieważ w trakcie pierwszego seta ogłoszono ewakuację, która na ok. 40 min. przerwała spotkanie. Niestety, przegraliśmy 3:0, jednak z mistrzami to nie wstyd!

Zapraszamy na kolejne spotkanie!

Adam Michalak, Barbara Siwek.

IMG_3831 IMG_3828 IMG_3824 IMG_3823 IMG_3821