

8 czerwca w Bursie przy ul. Prusa odbył się turniej o mistrzostwo naszej placówki w bilard. Do rywalizacji stanęły zarówno dziewczyny, jak i nasi panowie.
W kategorii dziewcząt najlepszą bilardzistką została Dominika, drugie miejsce przypadło Oli, a na najniższym stopniu podium znalazła się Milena.
Mistrzem w kategorii chłopców został Oskar, który w finałowym pojedynku pokonał Grzegorza. Trzecie miejsce zajął Filip.
Turniej zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców obfitował w dramatyczne chwile. Często zawodnik posiadający zdecydowaną przewagę przegrywał, gdyż do łuzy wpadła czarna kula.
Wszyscy laureaci turnieju otrzymali pamiątkowe nagrody oraz słodkie upominki ufundowane przez Dyrekcję Bursy Miejskiej w Częstochowie oraz organizatora konkursu pana Przemka.
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa- nagrody
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa
- Turniej bilardowy w Bursie na ul. Prusa














