
Młodzież z Bursy Miejskiej przy ul. Legionów aktywnie włączyła się w tegoroczny „Marsz Różowej Wstążki”, który odbył się 26 maja – w wyjątkowym dniu i z myślą o Mamach. Marsz ten jest wydarzeniem promującym profilaktykę raka piersi oraz solidarność z osobami chorującymi onkologicznie. Uczestnicy przeszli Aleją Najświętszej Maryi Panny od Pl. Biegańskiego aż do Starego Rynku. Każdy uczestnik marszu miał różowe elementy garderoby lub niósł symboliczne różowe wstążki oraz balony. Na mecie czekało na wszystkich miasteczko profilaktyczne, a całe wydarzenie uświetniły występy młodzieży.

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”

„Marsz Różowej Wstążki 2026”