Znamy już mistrza oraz mistrzynię bilarda z placówki przy ul. Prusa

Galeria

Ta galeria zawiera 15 zdjęć.

8 czerwca w Bursie przy ul. Prusa odbył się turniej o mistrzostwo naszej placówki w bilard. Do rywalizacji stanęły zarówno dziewczyny, jak i nasi panowie. W kategorii dziewcząt najlepszą bilardzistką została Dominika, drugie miejsce przypadło Oli, a na najniższym stopniu … Czytaj dalej